CZ EN DE

Tvůrci

VOJTĚCH KROUŽEK

VOJTĚCH KROUŽEK

Kdo jsem?
Jmenuji se Vojtěch, což je podle historických podkladů „radostný bojovník". Toto spojení mě definuje jako veselého jedince, co se i přes všechny chmury nakonec zvedne a vše dotáhne do šťastného konce. Rád tvořím nebo zkouším nové věci. Miluji barvy a k tomu se nechávám unášet proudem hudby a nekončící fantazie, která je v každém z nás. Stačí jen vědět, co příjemného nám ji otevírá a posouvá nás za své hranice, až za hranice štěstí a pokory k veškeré kráse světa.

Když se řekne mandala...
Energetický obrázek, který na nás působí díky svým tvarům a barvám tak, že vidíme a cítíme obraz sebe sama. Je to obraz, který zaujme a vyprostí každého - alespoň na malou chvíli - ze své rutiny a přemýšlení. Takže si díky mandale každý alespoň trochu odpočine, i když si toho třeba ani není vědom.

Čím se podílím na projektu?
Doplňují mužskou část pohledu na ztvárnění tištěných mandal. Starám se o zpracování dat pro výrobu a také dávku pozitivní provokace.

Poselství...
Šířit do prostoru prostřednictvím mandal radost, štěstí a lásku. Rozšířit koberci Váš úsměv od chodidel až po vaše oči a ústa.